Hakkımızda

Rüya Düğün Sarayı 2009 yılı Haziran ayında hizmetlerine başladı. Her alanda olduğu gibi hijyen ve sağlık kurallarının da organizasyon sektöründe önemli olduğunun bilincinde olan Rüya Düğün Sarayı titiz hizmetleri ile bölgesinde ismi en fazla anılan ve örnek alınan bir kurum haline gelmeyi amaç edinerek yola çıkmıştır.
Her zaman daha mükemmele ulaşmayı ve en iyi hizmeti sunmayı kendine ilke edinerek, meslek kalitesinin yükseltilmesi alanında ilklere imza attı. Yeni bir yaşama merhaba diyen çiftlerin, hayatlarında sadece bir kez yaşayabilecekleri en önemli günlerinde, onların mutluluklarının sıradan bir şey olmadığının her zaman bilincinde olan Rüya Düğün Sarayı, onları müşteri olarak değil, Rüya Düğün Sarayı ailesinin bir parçası ve misafiri olarak gördü.
Yaşamın insanlara sunmuş olduğu zorluk ve güzelliklere karşı beraber yola çıkan ve uzun soluklu bu yolda hayatlarını paylaşmaya karar veren sizlerin, mutluluğunun ebedi olmasını diliyoruz.
Nikah dediğimiz kutsal bağla birbirine bağlanan kadın ve erkek, birtakım dini, sosyal ve hukuki hakları yaşam alanlarına alarak, toplumun diğer bireyleriyle iletişime geçerler. Bu birliktelik faziletli bireylerin yetiştirilmesi adına ülkemiz ve geleceğimiz açısından çok önem arz etmektedir. Aile olmak ve sorumluluklarını taşıyabilmek, sağlıklı bir topluma ulaşmanın ilk ve belki de en önemli adımıdır.
Ailelerimiz, mutlu ve huzurlu olurlarsa, toplumumuz da güçlü ve dirayetli olacaktır. Evlatlarımızın esenliği, sağlığı ve huzuru bizim için en büyük zenginliktir. Bu mutlu günde, ömür boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğinizi ve sevincinizi paylaşmak istiyoruz. Zamanın su gibi akıp gittiği ve geçen yıllarda birlikte belki bir fotoğraf karesiyle anımsayıp hüzünlendiğimiz, sevindiğimiz pek çok hatıraya Rüya Düğün Sarayı olarak vesile olmak istiyoruz.
Geçen yılların, birbirinize duyduğunuz sevgi bağını güçlendirmesini, kalplerinizin ve ellerinizin birbirine daha sıkı kenetlenmesi dileğiyle, mutlulukla kalın.

Rüya Düğün Salonu Yönetimi